Svátek má: Ivo

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Ročně na dividendách z ČR nadnárodní korporace vyvádějí více než 300 miliard Kč, což představuje zhruba 15-20% HDP, tudíž je logické zdanění korporací sektorovou a korporátní daní ve výši 15-20% !!! BABIŠI konej v zájmu ČR a NEOTÁLEJ!!!
• Kromě divident nadnárodní korporace účtují svým dceřiným společnostem v ČR nadsazené částky za poskytnutí know-how, školení, administrativu a další nehmotné položky, těžko dohledatelné a postižitelné Českou finanční správou. Odhad zní 100 miliard Kč/rok
• Popřevratové vlády ČR poskytly zahraničním firmám a nadnárodním společnostem desetileté dańové prázdniny, které na úkor českých domácích firem byly protiústavně zvýhodněny. Tyto nadnárodní firmy jsou povinné vrátit ČR to, co získaly NEPRÁVEM!
• Soudruzi se z toho počtu demonstrujících posrali, jsou zvyklí ,totiž na svých demonstracích KSČM,SPD tak na 50 až 500 svých placených demonstrantů, příště už bude soudruzi Václavák,už toto úterý víme?? Brzy taky už přibudou žluté vesty !!!
• Je naprosto předimenzovaný počet ruských špionů,prý diplomatů na vyslanectví Ruské federace,není zájem jejich počty snižovat,tvrdí ruská odpověd.Rusům se v Česku daří líp než doma,všichni pracovníci jsou špionážní prací a vytvářením Fake news vytíženi!
• Ta hrska odporných proruských fízlů na Prvních zpravách si myslí, že jim nějakého jejich kundidáta zvolí, ale opak bude pravdou, dopadnou jak sedláci u Chlumce při volbách do senátu, nikoho z KSČM a SPD nezvolili. Jedou už doprdelééé výýborněééééééé !!
• Zlaté ODS,exekucí na důchod je dnes 4x víc než před 15ti lety!! Děkujeme Zemanovi, že za jeho vlády 1998-2002 vznikl dokonalý systém se zákony na exekuce,a podporu Zemana pro majitele exekučních firemMynářovi,Homecreditu Kellnera a dalším exekutorům!
• Kromě divident nadnárodní korporace účtují svým dceřiným společnostem v ČR nadsazené částky za poskytnutí know-how, školení, administrativu a další nehmotné položky, těžko dohledatelné a postižitelné Českou finanční správou. Odhad zní 100 miliard Kč ro...
• Zemanovi papaláši ČSSD za vedení premiéra Zemana 1998-2002 dotáhli OBROVSKÝMI ÚLEVAMI NĚMECKE KAPITALISTY, sanovali banky,stamiliardy díky Zemanovi v trapu KAŽDÝ ROK!KLAUS UDĚLIL AMNESTII BEZ VĚDOMÍ a SOUHLASU ODS O VLASTNÍ VŮLI,prznident ZA ZEMANA !
• Ročně na dividendách odchází z ČR 294 miliard Kč!!!nizozemí56,6 mld-Lucemb-38,6mld-Něm 39,1 mld,Rak 33,4 mld,Fr-22,4 mld! NEJVYŠŠÍ ČAS popohnat ZEMANA,KTERÝ TO VŠECHNO ZPŮSOBIL ZVANÍM CIZÁKŮ PRO NĚ VYHODNÝMI POBÍDKAMI ODPUŠTĚNÍM DANÍ K ZODPOVĚDNOSTI !!!!
• Sovětský Svaz osvoboditel ?? Ve skutečnosti byl ale NEJVĚTŠÍ lupič a kurva.Konečný seznam ze dne 7.7.1945 obsahoval 32 podniků s 57 závody,které byly kompletně demontovány a odvezeny z Československa do SSSR. RUS=Okupant a NEHORÁZNÝ ZLODĚJ A LUPIČ !!!!
• Ročně na dividendách z ČR nadnárodní korporace vyvádějí více než 300 miliard Kč, což představuje zhruba 15-20% HDP, tudíž je logické zdanění korporací sektorovou a korporátní daní ve výši 15-20% !!! Babišova vládo konej v zájmu ČR A NEOTÁLEJ!!!
• Americký prezident chce, aby ČR dávala ze svého HDP 2% na zbrojení, potažmo na nákup amerických zbraní, tudíž je nutné všechny nadnárodní společnosti zdanit korporátní a sektorovou daní ve výši 15% !!! Jinak Češi, budou novodobými otroky USA !!!
• Další aspiranti na korporátní a sektorovou daň: Unipetrol, Wells Fargo, Wiener Börse, Zentiva N.V., Visa, MasterCard, Maestro, Google, Panasonic, Twitter, Facebook, Instagram, Philips, ErsteBank, YouTube, Snapchat, Linkedln, Tumblr, Tinder atd
• Mám veliké obavy,že nás SS (Spojené Státy) zatáhnou do války,tentokrát horší,nežli byla druhá světová.V tom případě si přeji,aby se tato válka odehrávala i na území SS,aby Američané poznali bombardování a ničení na vlastní kůži.
• Za KOMUNISTŮ se nemusely dělat POTRAVINOVÉ SBÍRKY pro chudé občany protožeCHUDÍ občané nexistovali!BEZDOMOVCI a EXEKUTOŘI rovněž NEEXISTOVALI!!NEZAMĚSTNANÍ také neexistovaliNEPRACOVAT totiž byloTRESTNÉ!ZLATÍ KOMUNISTI!ale vládliBLBCŮM!
• Nevím,co jsme to za národ.Vždycky musíme lézt někomu do zádele.Z jedné jsme plynule zalezli do druhé.Naposledy jsme měli pronárodní politiky za první republiky.Od té doby máme vesměs kývající kolaboranty,poslušné vazaly.
• Zase bude Wenzel platz plný?Vždyť je to tradice.Už vbřeznu 1939 byl plný,dokonce hajlujících pravičáků.Takže plný Václavák nebude žádným překvapením.Jen čekám,kdy tam bude demonstrace za připojení ke Spolkové republice.
• Další nadnárodní korporace k povinnému zdanění: Raiffeisenbank, Renault, RWE AG, Saxo Bank, Sazka, Siemens AG, Skanska, Volkswagen, TESCO, Toyota Motor Corporation, Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA),UniCredit Bank Czech Republic, a. s. atd
• Sovětský Svaz osvoboditel ?? Ve skutečnosti byl ale NEJVĚTŠÍ lupič a kurva.Konečný seznam ze dne 7.7.1945 obsahoval 32 podniků s 57 závody,které byly kompletně demontovány a odvezeny z Československa do SSSR. RUS=Okupant a NEHORÁZNÝ ZLODĚJ A LUPIČ !
• Havel tu bolševickou politrukblbou svini buznu plk.Vaculíka,co se ukájel jako politruk na mladých prdelkách branců vykopal z ČSLA,z jím zabavené vily po emigrantovi šachistovi Pachmanovi,kterou dostal za věrné lhaní a fízlování spoluobčanů od KSČ.
• Fanatičtí lampasáci,to je vždy neštěstí pro společnost to musím vědět já lampasák plk. ing. Stanislav Vaculík, komunistický blb politrukblb v.v. ,agent StB Miki 20081953 co jsem zdělával arabáky v ČSLA na boj proti západu za totáče NEJLÉPE!!
• Je naprosto předimenzovaný počet ruských špionů,prý diplomatů na vyslanectví Ruské federace,není zájem jejich počty snižovat,tvrdí ruská odpověd.Rusům se v Česku daří líp než doma,všichni pracovníci jsou špionážní prací a vytvářením Fake news vytíženi! 9